12x Mistr Vysočiny, účastník Superligy 11/12

Diskuse našeho klubu

Diskusní téma: Diskuse

Datum 11.01.2013
Vložil DAvid
Titulek trénink

Nepůjde si se mnou dneska někdo hodit do rexu? Chtěl bych si zatrénovat, když budu asi muset v neděli hrát

Datum 11.01.2013
Vložil Vendy st.
Titulek Re: trénink

Ja si pujdu hodit dolu hlidam deti.

Datum 10.01.2013
Vložil David
Titulek Odjezd Palma

Vendy ml. 7:20 na parkovišti u Areálu, Dodo 7:25 u Jitřenky, Vendy st. 7:30 na Točně, s Mazlíkem se ještě domluvím

Datum 10.01.2013
Vložil David
Titulek Neděle Netín

Jelikož s Martou není řeč a není způsob jak se domluvit (Navrhl jsem at si určí jakýkoliv termín). Tak jsem volal Milanovi, ale ten nám také nemůže pomoci. V pardubkách se nejedná o turnaj republikové úrovně, takže nemůže jako sekretář nařídit přeložení zápasu. Máme jedinou možnist tam dojet a nebo dostaneme kontumaci, což znamená také pokutaa 200kč a odečet jednoho bodu. Tak se můžeme do neděle rozhodnout

Datum 10.01.2013
Vložil d
Titulek Re: Neděle Netín

v sobotu na to seru a jedu až v neděli na ligu !!!!!!

Datum 10.01.2013
Vložil Johnnie
Titulek Re: Neděle Netín

Jestli nejsou schopni přistoupit na náhr. termín,tak to dělají schválně. Já bohužel vážně nemohu.

Datum 10.01.2013
Vložil David
Titulek Re: Neděle Netín

Neděle Já, Viki, Pardál a Martin

Datum 10.01.2013
Vložil David
Titulek Re: Re: Neděle Netín

Udělám zase pottřebný bod a dovezeme 3 bodíky

Datum 10.01.2013
Vložil David
Titulek Palma

Takže pokud dobře čtu, tak pojedu já, Dodo, MAzlík, Vendy st., Vendy ml. Honza a Viki nepojedou, Petr tam přijede vlakem z Prahe a Pardál ještě neví. Takže počkáme ještě na vyjádření Pardála, ale momentálně se vejdeme do jednoho auta, s tím že pokud by Pardál jel, tak by se muselo vzít druhý auto (řidič nejspíš pardál nebo Mazel). Na Palmičce máme být v 9 hodin, je to 100km takže 1h a 30 min. Takže nejpozdější odjezd bych plánoval na 7:30. (V 9 je tam prezentace ale začátek až v 10 takže na rozházení bude dost času), ale pokud byste chtěli vyjet dřív, tak napište.

Datum 08.01.2013
Vložil David
Titulek Netín

Kdo je ochotný jet v neděli do Netína a nebo to mám přeložit? Chápu, že budete utahaný ale napište to do středy at můžu Martinovi zavolat

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode